Нова техніка
Ціна з ПДВ
Жниварка Dominoni Rock 8/70 під Claas

Жниварка Dominoni Rock 8/70 під Claas

Знайшли дешевше?
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Кукурудзяна жатка Dominoni - це простота і надійність з одного боку і максимальна швидкість і мінімальні втрати з іншого. Свою ізветность жатки Dominoni отримали завдяки багатьом позитивним відгуками клієнтів, які зазнали жатку в роботі.

1. 


Герметична масляна ванна - це перевага, яка може стати головною причиною до вибору жаток Dominoni. Для змащення ланцюгів центрального приводу застосовується герметична масляна ванна, яка не вимагає обслуговування протягом всього терміну дії гарантії. Гарантія при збереженні заводської герметичності. Дана технологія передбачає проводити технічний огляд перед початком робіт, 1 раз в сезон і більше не вимагає вашого часу і ресурсів.

2

Запатентована технологія Dominoni без ножових вальців. Жатки Dominoni оснащені протяжними вальцями, які чудово мнуть стебло, готуючи його для подальшого ідеального подрібнення підрізним ножем. Вальці виготовлені зі зносостійкої сталі і не вимагають технічного обслуговування на весь термін експлуатації жниварки. Передбачається сервісне обслуговування - мастило підшипників і головний привід.

Це додаткова економія часу та ресурсів. Завод надає довічну гарантію на знос вальців.

3.

Рекордсмен серед конкурентів - 2700 об. / Хв. Все кукурудзяні жатки Dominoni оснащені двох ножовим подрібнювачем стебла, швидкість роботи якого дозволяє ідеально виконати подрібнення. Така швидкість подрібнення виключає намотування на привод.

4.

Мінімальний рівень зрізу - 3 см (Додатково, можна укомплектувати жатку системою захисту протектора шин комбайна)

5.Швидкість роботи жатки Dominoni Rock - до 12км / год, без значного збільшення втрат.
6.Ідеально налаштована жатка має втрати - до 0,3%
7. Товщина рами - 5мм!, Загальна вага 8 рядної жатки з подрібнювачем - 2610кг
8.Подільники ряду (капот) виготовлені з високоякісної сталі з мінімальним рівнем корозії. Це збільшує термін служби, дає можливість працювати в більш складних умовах.
9.Збільшений XL діаметр подаючого шнека
10.Жатки Dominoni адаптуються під комбайн на заводі виробника, для забезпечення максимальної ефективності та мінімальних втрат в роботі.