Про компанію

ТОВ «Дельта-2015» є однією з провідних компанією на ринку України, яка динамічно розвивається і стабільно займає протягом 2 років лідируючі позиції в сегменті продажів сільськогосподарської техніки імпортного виробництва. Фахівці нашої організації надають кваліфіковану консультаційну допомогу по експлуатації сільгосптехніки на початковому етапі.

Спектр техніки, що поставляється охоплює практично всі види сільськогосподарських робіт на агропідприємствах будь-якого масштабу. Наша техніка – це відомі в Європі, США і світі – марки: John Deere, Claas, Manitou, JCB, Vaderstad, Lemken, Pottinger.

Місія нашого підприємства

Забезпечення високоякісної сільськогосподарської технікою відомих світових виробників підприємства агропромислового комплексу, тим самим сприяти ефективному розвитку аграрної галузі шляхом інновацій і передових технологій.

Ціль

Поставка високоякісної, надійної і сучасної сільськогосподарської техніки. З огляду на, що техніка є б / у, вона проходить ретельний відбір на аукціонах і попередній сервіс силами висококваліфікованих фахівців нашої компанії.

Стратегія

Бути конкурентоспроможними на ринку сільського господарства, зміцнювати довіру споживачів, розвивати взаємовигідне партнерство, постійно вдосконалювати зростання професійного рівня наших співробітників.

Запорукою високих результатів нашої діяльності є суворе дотримання договірних зобов’язань, орієнтація на потреби наших покупців, порядність і відкритість у веденні бізнесу. Ми відкриті для конструктивних переговорів, побудови продуктивної співпраці.