Назад

Жатки для збирання кукурудзи та соняшника Dominoni

26-03-2019

DOMINONI – компанія, яка уже більше 50 років є лідером серед європейських виробників кукурудзяних жаток для комбайна. Це великий досвід, який дозволяє Dominini створювати все більш і більш функціональні, досконалі, ефективні  і надійні моделі.

Жатки ROCK. Дільники ряду, виготовлені із високоякісної сталі, гарантують збір урожаю в особливо важких умовах.

Жатки KAIMAN. Поліетиленові дільники ряду (запатентовано) оснащені спеціальними похилими крилами, які дозволяють вхід продукту, але не дозволяють його вихід. Завдяки цоьму значно зменшуються втрати урожаю.

Соняшникові жатки DOMINONI FREE SUN

Cоняшникові безрядні (суцільного зрізу)жатки DOMINONI FREE SUN були спеціально розроблені для потреб при великих об’ємах робіт для довготривалого використання примінімальному технічному обслуговуванні;

Жатки можуть всановлюватися (завдяки змінному набору для навіски) на різні типи комбайнів;

Шнеки та мотовило мають обмежувачі обертів;

Шнек великого діаметру для забезпечення подачі великих об’ємів соняшника;

Навивка шнека має великий діаметр та виконана по спіралі, що гарантує плавну подачу маси;

Висота зрізу легко регулюється за допомогою винта

Зубчатий вал (встановлюється як опція на замовлення)запобігає вириванню стебел та значно збільшує продуктивність;

Високоякісні матеріали та вузли, а також прості та високоефективні  конструктивні рішення гарантують неперевершену якість роботи жаток DOMINONI

Free SUN GF 620 GF 760 GF 940 GF 1150
Довжина 6.43 м 7,80 м 9,63 м 11,70 м
Ширина роботи 6.23 м 7,60 м 9,43 м 11,50 м
Висота 1,00 м 1,00 м 1,00 м 1,00 м
Ширина 2,45 м 2,45 м 2,45 м 2,45 м
Вага 1,930 кг 2,360 кг 2,850 кг 3,500 кг

Соняшникові жатки DOMINONI TOP SUN володіють простою, міцною та легкою конструкцією, яка забезпечує відмінний безперебійний збір врожаю при мінімальному технічному обслуговуванні.

Всі вузли надійно кріпляться до міцного каркасу.

Жатки оснащені герметичними корпусами і одним збираючим ланцюгом.

Збирання соняшнику здійснюється за допомогою 4 – х обертальних легко змінних ножів, які забезпечують дуже високу продуктивність.

Подрібнювач стебел встановлений на потужних пружинах, які дозволяють йому копіювати рельєф, а важільна система навіски забезпечує стабільний кут зрізу незалежно від висоти збирання. Жатки можуть встановлюватися (завдяки змінному набору для навіски) на різні типи комбайнів. Довгі наконечники відкидного типу забезпечують збір навіть полеглих полів.

Подаючий шнек великого діаметру з глибокими перемінного кроку витками забезпечує плавну та неперервну подачу маси. Кожухи увігнутої форми розміщені з нахилом назад забезпечують подачу маси на шнек з мінімально – можливими втратами.

Високоякісні матеріали та вузли, а також прості але високоефективні конструктивні рішення гарантують неперевершену якість роботи жаток DOMINONI.

 Технічна характеристика  Од. Вим  GT 906  GT 908  GT 912  GT 916
 Кількість рядків  Шт.  6  8  12  16
 Ширина міжряддя  См  70 – 75
 Вага  кг  1390  1850  2800  3700
 Подрібнювач  ні  опція  опція  ні
Тип рами жатки суцільна

Завдяки ричаговій системі, кут зрізання залишається постійним незалежно від висоти зрізу. Завдяки використанню високоякісних компонентів та материалів, а також застосуванні простих, але фунекціональних конструктивних рішень, жатки DOMINONI є ефективним обладнанням для збирання соняшника. Виробник надає гарантію на жатки 3 роки.

Кваліфіковані спеціалісти компанії “DELTA 2015” нададуть Вам розгорнуту консультацію при виборі жатки!

Головна khkjnkn